Projekty domów

Projekty domów na sprzedaż

Projekty domów Jest 845 produktów.

Podkategorie

 • Projekty domów tradycyjnych
  Projekty domów tradycyjnych dedykowane są dla wszystkich osób, którzy cenią klasyczną elegancję, szlachetne dodatki oraz funkcjonalność. Duży wybór wersji pozwalają na dobranie odpowiedniego projektu do własnych potrzeb. Znajdą Państwo projekty z garażem, bez, dachem dwuspadowym, czterospadowym, czy warianty odbicia lustrzanego.
 • Projekty domów nowoczesnych
  Nowoczesne projekty domów to połączenie funkcjonalności, nowoczesnej technologii i designu. Profesjonalne projekty, które oferujemy cechują się dużymi przeszkleniami i modnymi detalami. Dominują proste i energooszczędne formy. Istotnym elementem każdego projektu jest jego funkcjonalność. Dla nas ważny jest również rodzinny charakter strefy wypoczynkowej i tarasów. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom dom tętni życiem i staje się miejscem spotkań całej rodziny, zarówno w mroźne jak i upalne dni.
 • Projekty domów z poddaszem

  Projekty domów z poddaszem to rozsądne połączenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu dom optycznie wydaje się mniejszy a jednocześnie zyskujemy przestrzeń na działce.

 • Projekty domów energooszczędnych

  Projekty domów energooszczędnych. Własny dom nie zawsze musi wiązać się z wysokimi kosztami utrzymania. Sprawdź nasze projekty domów energooszczędnych.

 • Projekty domów parterowych

  Projekty domów parterowych tradycyjnych jak i nowoczesnych. W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe i różnorodne projekty domów.

 • Projekty domów z garażem

  Projekty domów z garażem jedno lub dwustanowiskowym. Posiadanie garażu to niesamowity komfort. Decydując się na budowę własnego domu warto o tym pamiętać.

 • Projekty domów z dachem dwuspadowym

  Projekty domów z dachem dwuspadowym prezentują się elegancko i co ważne są tanie w budowie. W naszej ofercie znajdują się zarówno projekty tradycyjnych jak i nowoczesnych domów z dachem dwuspadowym. Dach dwuspadowy nie jest skomplikowaną konstrukcją, a dodatkowo taki rodzaj dachu minimalizuje ryzyko powstawania mostków termicznych, co przekłada się na niskie zapotrzebowanie na energię i sprawia, że posiadają one bardzo dobre parametry cieplne. Tego typu projekty umożliwiają znakomite doświetlenie wszystkich pomieszczeń i stanowią równowagę między estetyką a funkcjonalnością.

 • Projekty domów w zabudowie bliźniaczej
 • Projekty domów na wąską działkę

  Ta kategoria ułatwia odnalezienie projektów, które nadają się do budowy na wąskiej działce.

 • Projekty domów piętrowych

  Projekty domów piętrowych pozwalają na zachowanie większej powierzchni użytkowej, a brak skosów ułatwia umeblowanie pomieszczeń.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 845 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 845 elementów